Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

W dniach od 25 grudnia do 1 stycznia gabinet będzie nieczynny. Zapraszamy po Nowym Roku.

o nas

Nasza zespół

Anna Płoskoń-Piotrowska

lekarz dentysta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od prawie 20 lat pomagam moim pacjentom zdać o zdrowe zęby i piękny uśmiech. Specjalizuję się w nowoczesnej stomatologii zachowawczej i endodoncji (czyli leczeniu kanałowym), a także zabiegach z zakresu protetyki.

Pasja i odpowiedzialność
Moja praca od zawsze była moją największą pasją. Zęby to niezwykłe organy, których zdrowie i prawidłowe działanie mają ogromne, choć często niedoceniane, znaczenie dla dobrostanu całego organizmu. Dlatego tak ważna jest dla mnie także profilaktyka i ciągle podnoszenie świadomości zdrowotnej moich Pacjentów. Z tego powodu także chętnie przyjmuję w moim gabinecie dzieci i wiem, jak z nimi pracować, aby oswajać je z tematem dbania o higienę jamy ustnej.

Wiedza i nowoczesny gabinet
Dobro moich Pacjentów zawsze stawiam na pierwszym miejscu. Gabinet wyposażyłam w nowoczesny sprzęt stomatologiczny, co w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem, pozwala mi przeprowadzać zabiegi skutecznie i niemal stuprocentowo bezboleśnie. Chcę, aby mieli Państwo pewność, że są pod dobrą, profesjonalną opieką.

Empatia i zrozumienie
Rozumiem też, że wizyty u dentysty mogą wywoływać stres i obawy, dlatego w pracy kieruję się empatią i cierpliwością. Dużo uwagi poświęcam dobrej komunikacji z moimi Pacjentami, dlatego zawsze szczegółowo omawiam zakres i proces leczenia, zachęcam do zadawania pytań i wyjaśniam wszelkie wątpliwości. W mojej wieloletniej praktyce lekarskiej wielokrotnie przekonałam się, że jasna komunikacja to podstawa zaufania i dobrego kontaktu między lekarzem a Pacjentem, a to przekłada się bezpośrednio na Państwa komfort podczas wizyty.

Monika Cholka

asystentka

Jest absolwentką kierunku asystentka stomatologiczna w TEB Gdynia. W Dentilo zajmuje się przygotowaniem miejsca i pacjenta do zabiegu, aktywnym asystowaniem lekarzowi i dbaniem o dobrą atmosferę w gabinecie. Cechuje się rzetelnością i dużą empatią.